Vážení zákazníci, berte prosím na vědomí, že veškeré produkty pro Vás vyrábíme na míru. Objednané zboží tudíž nemáme skladem. Většinou se nám podaří objednávku odeslat do 3-5 pracovních dnů. Doba odeslání se může prodloužit v závislosti na množství přijatých objednávek.

Děkujeme, že s námi podporujete Nocleženku!

 

Pokud trochu sledujete naši tvorbu, tak jste možná zaregistrovali, že každým rokem navrhujeme limitovanou kolekci náušnic pro Armádu spásy.
Koupí těchto náušnic přispějete 200 Kč na projekt Nocleženka. Především díky Vám jsme za letošní rok Armádě spásy poslali 9.000 Kč jako výtěžek z prodaných náušnic.
Společně jsme tak zajistili nocleh 90 lidem

 

Zima je pro lidi bez domova bezesporu tím nejtěžším obdobím. Zakoupením náušnic z naší dílny jste podpořili dva konkrétní lidi bez domova, kteří díky Vašemu daru mohou strávit noc v teple noclehárny Armády spásy. Nejde však pouze o přespání, člověk bez domova má v rámci noclehu zajištěnu polévku s pečivem, teplý nápoj, možnost se osprchovat a provést osobní hygienu. Součástí Nocleženky je také rozhovor se sociálním pracovníkem.

 

Ještě jednou díky, že Vám nelehká životní situace lidí není lhostejná.♥

 

Jestli jste si náušnice nestihli objednat a chcete Nocleženku podpořit tímto způsobem, tak se můžete brzy těšit na limitku pro rok 2022.♥

 

Více info o Nocležence zde.